کد خبر: ۹۴۴|
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۱
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، خدمت به مردم را بزرگ‌ترین عبادت دانست و گفت: مردم در دوران دفاع مقدس همه هستی خود را گذاشتند تا از نظام اسلام دفاع کنند.
مردم در دوران دفاع مقدس همه هستی را خود فدای اسلام کردند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان که در مهمانسرای اساتید دانشگاه آزاد اسلامی این شهر برگزار شد اظهار کرد: بزرگ‌ترین عبادت خدمت به مردم است.
وی اضافه کرد: این مردم در دوران دفاع مقدس همه هستی خود را گذاشتند تا از نظام اسلام دفاع کنند و  شما به چنین مردمی خدمت می‌کنید.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به اعضای شورای شهر مسجدسلیمان گفت: کاری که شما انجام می‌دهید بهترین خدمت است، خدمتی که انجام می‌شود ذخیره‌ای برای آخرت شما و فرزندانتان است.
رضایی با ابراز خرسندی از انتخاب علیرضا ورناصری به عنوان شهردار مسجدسلیمان بیان کرد: ممکن است برخی به ورناصری رای نداده باشند که این رای دادن‌ها و رای ندادن‌ها یک امر طبیعی است.
وی با بیان اینکه مهم این است که پس از انتخاب شهردار همه اعضای شورای شهر از وی حمایت کنند گفت: برخی مواقع این رای گیری‌ها باعث کدورت می‌شود که در شورای شهر مسجدسلیمان این طور نیست.
این رزمنده مسجدسلیمانی تاکید کرد: شهردار مسجدسلیمان باید از ظرفیت شورا استفاده کند و از آن‌ها مشورت بگیرد و شورای شهر نیز شهردار را نماینده خودش بداند و او را کمک کند.
 

 

ارسال نظر