محسن رضایی در گفت‌وگوی اختصاصی با فارس:
کد خبر: ۹۶۰|
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که می‌خواهند شعار مرگ بر آمریکا حذف شود، از آمریکایی‌ها بخواهند حقوق ملت ایران را به رسمیت بشناسند و دست از کارشکنی علیه ملت ما بردارند؛ در غیر اینصورت مردم ایران تا رسیدن به حقوق خود این شعار را سر می‌دهند.
کلید حذف شعار مرگ بر آمریکا دست خود آمریکایی‌هاست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگوی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس افزود: ملت ایران برای چندمین بار دولت آمریکا را به امتحان گرفته و من امیدوارم که آمریکاییها مثل گذشته در این امتحان مردود نشوند و نشان بدهند که تغییر پیدا کرده اند.
وی خاطر نشان ساخت: در صورتی که آمریکاییها در این امتحان جدید رد شوند ، زیان جدی خواهند دید و این زیان به یک افسوس تاریخی برای آنها تبدیل خواهد شد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه اظهار داشت : بهتر است دولتمردان آمریکایی در عمل و رفتار خود تغییراتی نسبت به گذشته انجام دهند و هر چه سریعتر تحریم های اقتصادی را بردارند و رفتاری که با دولت آقای خاتمی کردند با دولت آقای روحانی تکرار نکنند.
دکتر رضایی ادامه داد : کلید حذف شعار مرگ بر آمریکا دست خود آمریکاییها  است. آمریکاییها برای اینکه شعار مرگ بر آمریکا حذف شود خود باید دست به کار شوند و به چند موضوع توجه داشته باشند ، به حقوق اساسی ملت ایران احترام بگذارند و دست از کار شکنی ها بردارند .

 

ارسال نظر