کد خبر: ۹۶۸|
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
در پی انتساب برخی اخبار در سایت های اجتماعی نسبت به دکتر رضایی، دفتر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اطلاعیه ای صادر کرد
اطلاعیه دفتر دکتر رضایی در خصوص مطالب منتسب به وی در سایت های اجتماعی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
 در پی انتساب برخی اخبار در سایت های اجتماعی نسبت به دکتر رضایی، اعلام می گردد که دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام فاقد هرگونه صفحه در فیس بوک می باشد. بدیهی است که اینگونه اقدامات در سایت های اجتماعی،  برای ایجاد اختلاف و تفرقه صورت می گیرد.
اخبار و مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی فاقد اعتبار است و تنها مرجع رسمی در خصوص انتشار اخبار، نظرات، دیدگاه ها و بیانیه های دکتر رضایی، سایت شخصی ایشان می باشد.
گفتنی است این موضوع در حال پیگیری از طریق مراجع قانونی می باشد.
ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
عليرضا
|
-
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
0
0
با سلام.چرا سايت ويکي رضايي فعال نيست...يکي از بهترين سايتهاي اطلاعاتي ايران ميتونه باشه با فعال بودنش...لطفا پيگيري کنيد
تيموري 33
|
-
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
0
0
جعل کننده فيس بوک دکتر رضايي شناسايي شد
فردي که در يکي از شبکه هاي اجتماعي، اخباري را در ارتباط با دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام جعل مي کرد شناسايي شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني «دکتر محسن رضايي» به دنبال جعل خبري در ارتباط با يکي از صحابه پيامبر اسلام (ص) که در فيس بوک از قول وي منتشر شده بود،فرد مذکور توسط نهادهاي مسئول شناسايي شد.
اين شخص پس از چند روز پيگيري و مراقبت هاي لازم، توسط نهادهاي ذيربط شناسايي و پرونده وي تحويل مقامات قضايي شد.
تيموري کارون 3
|
-
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
0
0
دکتر محسن رضايي در حاشيه جلس? امروز مجمع تشخيص مصلحت نظام، پيرامون مسال? کارون با آيت الله آملي لاريجاني بحث و گفت وگو کرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دکتر محسن رضايي ، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در اين ديدار از رئيس قوه قضاييه تقاضا کرد برخورد قاطعي با متخلفان حادث? دلخراش کارون صورت گيرد.
در اين ديدار آيت الله آملي لاريجاني اظهار داشت : که پرونده به طور جدي درحال رسيدگي است و با برخي از عوامل اين حادثه برخورد جدي صورت گرفته و با بقيه متخلفين نيز در آينده نزديک برخورد خواهد شد.
رييس قوه قضاييه در ادامه افزود : در مورد حادثه جديد سد کارون 3 رسيدگي به اين پرونده شروع شده و انشا الله در آيند? نزديک متخلفين به مردم معرفي خواهند شد.
دکتر رضايي در پايان اين گفت وگو از آيت الله آملي لاريجاني تقاضا کرد تا سخنگوي قو? قضاييه اطلاع رساني بيشتري را در اين خصوص براي مردم خوزستان داشته باشد.