دکتر رضایی در اجتماع مردم بستان آباد:
کد خبر: ۲۲۶|
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۵
دکتر محسن رضایی در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی و در اجتماع مردم بستان آباد در مسجد جامع این شهر گفت: آمریکا رهبری تحریم ها علیه ایران را به عهده گرفته و مذاکرات با 5+1 را به بن بست کشانده است آن وقت می گوید می خواهیم مذاکره کنیم که در پاسخ باید گفت: اشتباه می کنید حرف ما با شما منطق انقلابی دارد.
شکر نعمت انقلاب در گرو حذف بیکاری و گرانی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم بستان آباد افزود: همانگونه که رهبری فرمودند: «دیپلمات نیستم، بلکه انقلابی ام»، ما هم صریح و انقلابی می گوییم همانطور که در جنگ و دفاع مقدسمان به پیروزی رسیدیم در نبرد اقتصادی هم به آمریکا و غربی ها ثابت می کنیم که اشتباه کردند ایران را مورد تحریم قرار دادند و به فضل الهی، یاری ملت و رهنمودهای مقام معظم رهبری، تهدید تحریم را به فرصت شکوفایی اقتصادی ملت تبدیل خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه بعد از گذشت 34 سال از انقلاب باید نگاه کنیم چه چیزهای با ارزشی به دست آورده و به چه چیزهایی نرسیده ایم، آنچه به دست آمده را حفظ کرده و آنچه مانده را با شتاب دنبال کنیم، ادامه داد: آنچه به دست آورده ایم ابعاد بسیار وسیعی دارد و شامل آزادی، مردم سالاری دینی، امنیت و قدرت دفاعی بزرگ و بازدارنده است و ما در این زمینه ها روی پای خود ایستاده ایم.
محسن رضایی اظهار داشت: شکر نعمتها، استفاده درست از آنهاست، یعنی امروز باید زندگی، اقتصاد و فرهنگ کشور را درست کنیم، اگر بخواهیم شکر رهبری نظام و استقلال و آزادی را به جا بیاوریم نباید بیکاری و گرانی داشته باشیم و باید از همه ظرفیت های بزرگ موجود در کشور استفاده کنیم.
وی تاکید کرد: در این شرایط بازی های سیاسی و ایجاد درگیری کفران نعمت است، آن هم در حالی که دشمن از راه تحریم اقتصادی وارد شده و ضروری است که باید به سرعت نقطه ضعف خود را در اقتصاد به نقطه قوت تبدیل کنیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: حرف من شعار نیست بلکه با مطالعه می گویم. ملت ایران می تواند از این گردنه عبور کند، چون در آن ظرفیت های بزرگ و مهمتر از همه ظرفیت نیروی انسانی فهیم وجود دارد و باید به این نیرو و به خصوص جوانان میدان داده شود تا مانند دوران دفاع مقدس شگفتی ساز و فرشته نجات ملت باشند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: پول ملی هر کشور مثل پایتخت اقتصادی آن کشور است و امروز دشمنان می خواهند به پایتخت اقتصادی ایران حمله ور شوند که ما باید با تکیه بر توانمندی های خود مقابل آنها ایستاده و پشیمانشان کنیم.
دکتر رضایی خاطرنشان کرد: زیر سایه نظام اسلامی می توانیم بهترین کشور دنیا را درست کنیم چون انسان های فهیم، معادن، موقعیت ژئوپلیتیک و ظرفیت های بی شمار دیگری را داریم که با مدیریت بهتر و مردمی کردن اقتصاد و فرهنگ  می توانیم به این مهم برسیم.
وی در پایان گفت: انشاءالله در سالهای آینده پیروزی مجدد ملت ایران رقم خواهد خورد و هنگامه پیروزی صداقت و عشق بر فریبکاری، بازی های سیاسی و فشارهای ظالمانه بین المللی فرا خواهد رسید.
 

ارسال نظر