دیدار سرلشکر محسن رضایی از خانواده شهدا و جانبازان لرستانی
کد خبر: ۲۹۲۵|
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از یک جانباز و خانواده دو تن از شهدای عملیات های بیت المقدس و حاج عمران عیادت کرد.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ظهر دوشنبه سوم خرداد با حضور در منزل سه ایثارگر لرستانی از مقام والای ایشان تجلیل کرد.
سرلشکر محسن رضایی، نخست از جانباز صد در صد سید نور خدا موسوی منفرد عیادت کرد و از ایثارگری و مقاومت ایشان قدردانی کرد. جانباز 100 درصد "سید نورخدا موسوی منفرد" بیش از هفت سال است در حالت کما بسر می برد. وی یکی جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی است که در درگیری با اشرار در شرق کشور و گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به این درجه رفیع نائل آمده است.
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس همچنین با حضور در منازل شهیدان " روح الله سپهوند"  و شهید " میربزرگ شیر شمس"  از شهدای عملیات بیت المقدس و حاج عمران ، مقام این شهدا را ستود.
دکتر رضایی در این دیدارها با اشاره به ضرورت تکریم خانواده های معظم شهدا گفت: شهدا نمونه بودند و نمونه ها شهید می شوند. اما رسالت آنها که مانده اند سنگین تر است چون باید حقایق انقلاب را بگویند و راه انقلاب را ادامه دهند.

عیادت دبیر مجمع از جانباز صد در صدی خرم آبادعیادت دبیر مجمع از جانباز صد در صدی خرم آباد
ارسال نظر