کد خبر: ۲۹۴۶|
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
سرلشکر محسن رضایی با انتشار تصویری از جانباز صد درصدی، ضمن ارج نهادن به ایثارگری سید نور خدا موسوی، از فداکاری های همسر وی تجلیل کرد.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز دوشنبه سوم خرداد در خلال سفر خود به استان لرستان، به عیادت این شهید زنده رفت. سید نور خدا موسوی منفرد بیش از هفت سال است در حالت کما بسر می برد. وی یکی جانبازان سرافراز نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در درگیری با اشرار در شرق کشور و گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به این درجه رفیع نائل آمده است.
متن این یادداشت به شرح زیر است:


جانباز صددر صدي و يا شهيد زنده

شنیده بودم در خرم آباد جانبازی صد درصدی وجود دارد. پس از ورود به لرستان به ديدارش رفتم، درست بود... بله شهید زنده ! چشمهايش باز بود و دهانش، ولي تمام بدن از كار افتاده بود . بدون کوچکترین حرکت و اداراک ، دركنارش اما شهيد زنده دیگری هم يافتم !

دیدار جانباز سید نور خدا موسوی و همسرش فضای معنوی عجیبی ایجاد کرد. همسر این جانباز مجسمه واقعی ایثار بود. هشت سال است که به سختی خواب به چشمش می آید. آنقدر با مهر از همسرش پرستاری می کند كه گویی جانش را درکوزه سودا نهاده است. خدا را شکر می کرد و صبور بود. براستی كه داستان های عاشقانه تاریخی در مقابل اين زوج چقدر فاصله دارند و بلکه ديده نمي شوند . عشق اینجا معنا می شود. شاید تنها نمونه متعالی این صحنه دلپذیر را دركربلا ديده ایم . در برابر عظمت این ایثار با تمام وجود از خودم خجالت كشيدم!

محسن رضایی


تقدیر سرلشکر محسن رضایی از ایثارگری جانباز صد در صدی و همسر فداکارش
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
0
0
وجود این عزیزان چراغ هدایت است غفلت باعث شرمندگی میباشد