کد خبر: ۳۰۰۴|
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
دکتر محسن رضایی ضمن دیدار با اعضای ستاد مردمی دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام وابسته به بنیاد فرهنگی صبح قریب و استماع گزارش فعالیت ها و اقدامات آنان طی سخنانی با تشریح اهداف و ماموریت های ستاد مردمی دفاع از حریم اهل بیت ، تلاشهای این ستاد را مقدس و ارزنده نامید و از خدمات دست اندر کاران تقدیر کرد

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توفیقات ستاد مردمی دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام در راه گسترش گفتمان مقاومت و ایثار گفت: امروزه دفاع از حرم در جایگاه صیانت از ارزشهای اسلامی قرار دارد و این گونه تصور نشود که مدافعان حرم صرفا به دنبال نگاهبانی از سازه و بنای حرم هستند بلکه آموزه ها و ارزشهای قیام ابا عبدالله الحسین علیه السلام چراغ راه مدافعان حرم است و این مفهوم بسیار مقدس و عمیق است.

وی در ادامه با اشاره به پشتوانه های مردمی ستاد دفاع از حرم اظهار داشت: نهضت مردمی دفاع از کیان اهل بیت باید  بصورت  امری پایدار در پی ایجاد بسترهای اتحاد و هم صدایی در جهان اسلام باشد و توانمندی های مسلمانان باید در سایه وحدت و برادری با هدف توسعه روحیه مقاومت در برابر دشمان اسلام بسیج شود.

دکتر محسن رضایی با بیان اهداف و چشم انداز این حرکت جهادی گفت: اقدامات و فعالیت های این ستاد مردمی باید در چهار محور حفظ و اشاعه ارزشهای انقلاب اسلامی ایران، توسعه منابع انسانی توانمند برای آینده ایران و جهان اسلام، کمک به دولت و سپاه در راستای ترویج فرهنگ مقاومت، کمک به ملل ستمدیده سوریه، عراق، یمن و… هدفگذاری گردد.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماهیت ستاد دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام را مردمی خواند و افزود: ستاد از حال ایثارگران و خانواده های شهدا مدافع غافل نباشد و ظرفیت های مردمی خود را در راه این ماموریت خطیر بکار گیرد.

وی همچنین ارتباط با گروهها و سازمان های بین المللی ، ارتباط و وحدت با اهل سنت ، ارتباط با جوانان و دانشجویان را ماموریت های دیگر این ستاد برشمرد و برای مزید توفیق خادمان عرصه دفاع از حرم دعا کرد.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست سردار سید رضا میرزاده مدیر عامل بنیاد فرهنگی صبح قریب و آقای وکیل پور و مسوولین ستاد گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارایه نمودند.

ارسال نظر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۷
0
0
سلام دو صد گفته چون نیم کردار نیست امام انقلاب و شهدای معظم انقلاب اسلامی وجانبازان مسیر اقتدار کشور راریل گذاری کرده میباشندفرماندهی اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اصل است