سرلشکر محسن رضایی ضمن گرامی داشت سالروز شهادت شهید داریوش رضایی نژاد عنوان داشت:
کد خبر: ۳۰۴۹|
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۶
سرلشکر محسن رضایی ضمن گرامی داشت سالروز شهادت دانشمند هسته‌ای، شهید داریوش رضایی‌نژاد، جوانان امروز ایران را به جوانان سال‌های دفاع مقدس تشبیه کرد، با این تفاوت که آنان دیروز قصد داشتند خاک کشور را از حضور دشمن پاک کنند، اما جوانان امروز برای خارج کردن علم از انحصار دشمنان در تلاشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از شهید داریوش رضایی‌نژاد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دانشمند شهید، از اینکه امروزه به جوانان مثل سابق، فرصت و میدان داده نمی‌شود انتقاد کرد.

متن این یادداشت که در صفحه شخصی دکتر رضایی در اینستاگرام منتشرشده، به شرح زیر است:

... و جهاد همچنان ادامه دارد.

اگر جوانان دیروز توان اصلی خود را صرف پاک کردن خاک کشور از لوث حضور بیگانگان می‌کردند، جوانان امروز می‌خواهند علم را از انحصار دشمنان خارج کنند؛ با این تفاوت كه امروزه كمتر به جوانان فرصت و میدان داده می‌شود. با این همه، جوانانی چون شهید رضایی‌نژاد، وقتی امکانی پيدا می‌کنند، با رشادت در عرصه علم هسته‌ای قدم گذاشته و تا سر حد جانشان از هیچ فداکاری دریغ نمی‌کنند.

اگر ایران می‌تواند عزتمندانه در جهان سخن بگوید و قدرت‌های زورگو را بر سر میز مذاکره بیاورد، ثمرۀ تا پای جان ایستادنِ دانشمندانی چون رضایی‌نژاد است. سالروز شهادت این شهید بزرگوار را گرامي می‌داریم.


جوانان امروز می‌خواهند علم را از انحصار دشمنان خارج کنند
ارسال نظر