کد خبر: ۳۲۸۵|
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
سرلشکر پاسدار محسن رضایی، یکشنبه‌شب 12 دی‌ماه 1395 با حضور در منزل مادر حاج احمد متوسلیان با خانواده این سردار سرافراز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار ضمن عیادت از مادر حاج احمد متوسلیان، یک جلد کلام‌الله مجید را به‌رسم یادگار تقدیم این خانواده معزز کرد و ضمن قرائت فاتحه برای پدر سردار متوسلیان خطاب به مادر بزرگوار این خانواده گفت: پرورش حاج احمد در دامان شما خدمت بزرگی به اسلام بوده است.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با اشاره به خاطره حضور حاج احمد متوسلیان در جبهه مریوان گفت: در مریوان به ایشان گفتم که به اهواز بیا تا به جبهه ما در خوزستان یاری برسانی. احمد آقا گفتند، اگر اجازه بدهید به حج بروم و بعد اقدام کنم.ایشان پس از بازگشت از حج، به اهواز آمدند و تیپ محمد رسول‌الله (ص) را تشکیل دادند. از خدا می‌خواهیم که با خبر سلامت و آزادی ایشان، خبر شکست و نابودی رژیم صهیونیستی را هم بشنویم.

دکتر رضایی همچنین با حضور در منزل شهیدان محمد و سعید طوقانی، با خانواده این شهیدان والامقام دیدار و گفت‌وگو کردند.

مادر این شهیدان به سرلشکر محسن رضایی گفت: آرزوی من این است که با بازگشتن امنیت به سوریه، به زیارت حضرت زینب (س) نائل شوم، دکتر رضایی در پاسخ به این خواسته مادر شهید گفتند: فرزندان شما و شهیدان مدافع حرم، جان خود را برای همین راه تقدیم کردند تا ان‌شاءالله با شکست تکفیری‌های تروریست، راه زیارت بارگاه حضرت زینب (س) باز باشد.

شهید محمد طوقانی در سال 1362 در عملیات والفجر1 در منطقه عملیاتی فکه و شهید پهلوان سعید طوقانی در سال 1363در عملیات بدر در منطقه مجنون شهید و پیکرش پس از ده سال در ورزشگاه شهیدان طوقانی در کاشان به خاک سپرده شد.دیدار دکتر محسن رضایی با خانواده حاج احمد متوسلیان و شهیدان طوقانی

دیدار دکتر محسن رضایی با خانواده حاج احمد متوسلیان و شهیدان طوقانی
ارسال نظر